Extrém

29. března 2016 12:44

redakce Prima Lajk

GALERIE: Kvůli tloušťce a závislosti na energy drincích jí hrozila slepota. Ona se ale změnila v neskutečnou kočku!

Dlouhá léta ignorovala svou nadváhu i varování lékařů. Až díky svému partnerovi se změnila v sexy krasavici.

Victoria Stean patřila většinu života mezi baculky, která nechtěla svoji nadváhu nijak řešit. A to i přesto, že od svých 9 let trpí cukrovkou. Místo hlídání své váhy a péče o zdraví si však vypěstovala enormní závislost na energy drincích. Těch vypila denně až 5, což se rovná 69 lžičkám cukru. Díky tomu tak vážila přes 120 kilogramů a její zdravotní stav se prudce zhoršoval.

Kvůli nadváze nemohla ujít několik kroků, aniž by se nezadýchala a lékaři jí navíc na následky jejího nezdravého životního stylu diagnostikovali retinopatii neboli poškození oční sítnice, kvůli které jí hrozila i slepota. I když Victoria zpočátku na jejich rady nechtěla dát, nakonec se rozhodla se sebou něco udělat. Potkala totiž svého osudového partnera Jacka, díky němuž si uvědomila, že takhle dál žít nemůže. A od té doby se změnila k nepoznání.

Victoria začala poctivě cvičit a posilovat, přešla na zdravý životní styl a hlavně vysadila prokleté energy drinky, což nyní přirovnává k boji s drogovou závislostí. Její silná vůle se ovšem vyplatila, během dvou let zhubla neskutečných 50 kilogramů a s hubnutím dle fotek pokračuje i nadále. Z metráčka na hranici vážných nemocí se pak změnila v sexy babu, která se stala motivací pro nejednu ženu. Tahle holka si prostě zaslouží velký respekt!

Sdílejte článek

Přečtěte si také