návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

GALERIE: Lékaři přišili muži zpět ruku, kterou mu utrhl vlak. Tyhle nechutné fotky jsou jen pro otrlé povahy

Tomuhle muži vlak utrhl ruku a lékaři dokázali nemožné – přišili mu ji zpět.
Vydáno: 19.06.2019
Muži přišili ruku, kterou mu utrhl vlak 2
Autor: profimedia Muži přišili ruku, kterou mu utrhl vlak 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Doslova zázrak se povedl lékařům z nemocnice v indické Bombaji. Přioperovali totiž 28letému Ahmedabadu Gujaratovi ruku, kterou mu pod ramenem odtrhl vlak, když na nádraží uklouznul a spadl do mezery mezi vagonem a nástupištěm. Otce tří dětí přítomní přátelé okamžitě okamžitě převezli do nemocnice i s rukou, kterou zabalili do sáčku.

Pacienta přijali na oddělení plastické chirurgie, kde mu téměř sedm hodin operativně přišívali paži zpět. A ačkoliv to možná mnohé z vás překvapí, operace byla úspěšná. Po ní Ahmedabad podstoupil ještě několik dalších chirurgických zákroků na kůži. Přestože se ruku podařilo připevnit zpět k rameni, ani sami doktoři zatím neví, jestli se mu do ní vrátí cit.

Doufejme tedy, že celý náročný proces zahrnující opětovné spojení šlach, svalové tkáně, nervů a kůže, nebyl úplně zbytečný a chudák Ahmedabad bude opět moci svou horní končetinou pohybovat. Jestli na to máte žaludek, v následující galerii se můžete podívat, v jak otřesném stavu jeho ruka po nehodě byla.

Kvůli okousanému nehtu přišla o palec 3

GALERIE: Holka si okousala nehet tak krátce, že jí museli AMPUTOVAT palec! Takový hnus jste ještě neviděli

Článek je zařazen v: operace , ruka , amputace , přišití , vlak