Extrém

4. července 2018 10:18

redakce Prima Lajk

GALERIE: Lékaři vyoperovali ženě nechutnou cystu z vaječníků poté, co jí řekli, aby zhubla. Neuvěříte, kolik tento hnus vážil

I lékaři byli naprosto šokováni z toho, jak obrovskou věc ze ženy vytáhli.

Šokující příběh zažila 30letá Kayla Rahn z Montgomery, které lékaři vyoperovali z těla cystu na vaječníku těžkou neuvěřitelných 23 kilogramů. Všechno začalo bolestmi břicha a dušností, které následovalo výrazné přibírání na váze s tím, že veškeré pokusy o hubnutí byly marné. Kayla v nejhorším stadiu vypadala tak, že se jí dokonce jeden cizinec zeptal, zda nečeká dvojčata.

Když bolest začala být nesnesitelná, vzala ji maminka do nemocnice. Tam výsledky testů ukázaly, že příčinou všech potíží byla obrovská ovariální cysta nazývaná mucinózní cystadenom. Ten není vůbec neobvyklý, velikost toho, který měla Kayla v těle, ale rozhodně je. Sami lékaři tvrdí, že něco tak obřího nikdy předtím neviděli. Ve většině případů je poměrně obtížné zjistit přítomnost cysty na vaječnících, protože tento stav často nevykazuje žádné příznaky. Až když se výrazně zvětší, ženy pociťují nárůst obvodu v oblasti břicha, bolesti břicha či pánve, únavu, poruchy trávení či zácpu. Tento případ se ale vymyká úplně všem. Abyste měli představu, co Kayla nosila v těle, podívejte se do naší galerie. Upozorňujeme ale, že fotky v ní vám mohou způsobit lehkou nevolnost.

Sdílejte článek

Přečtěte si také