Extrém

31. října 2016 16:37

redakce Prima Lajk

GALERIE: Malý kluk pozval celou třídu na narozeninovou oslavu. Nikdo na ni ale nepřišel. Co udělala jeho maminka?

Smutný příběh, který by nemělo zažít žádné dítě.

Kristen Layne je blogerka a matka šesti dětí, která se na svých internetových stránkách podělila o smutný a dojemný příběh svého malého syna. A buďte si jisti, že na něj budete potřebovat kapesníčky. Malý Mahlon chtěl totiž uspořádat oslavu ke svým devátým narozeninám. Doufal v tu pravou dětskou párty ve stylu jeho oblíbené knížky Deník malého poseroutky. Na svůj velký den pak pozval všechny děti ze třídy. Všechny ozdoby a nápisy byly přichystané, dort upečený a Mahlon se už nemohl dočkat svých kamarádů. Jenže nikdo z nich nakonec nepřišel.

Na jeho dětskou oslavu nikdo z dětí nedorazil a nedočkal se ani žádné omluvy. „Tak to vypadá, že nejsem ve škole moc oblíbený,“ řekl následně smutný kluk svému otci. Zdrcení rodiče šli nakonec se svými dětmi na bowling, šokovaná matka ovšem nehodlala nechat situaci jen tak. Dojemný příběh společně s fotkami zdrceného syna zveřejnila na internetu a výsledek byl opravdu neuvěřitelný. Internetoví čtenáři totiž nakonec poslali chlapci nespočet narozeninových přáníček a dárků, aby zahnali jeho obrovský smutek.

O celé situaci se nakonec dozvěděl i autor jeho oblíbené knížky, Jeff Kinney, a chlapci přes mobilní aplikaci sám popřál. Mahlon se tak přece jen dočkal šťastného konce a aspoň částečně zapomněl na zradu spolužáků. Doufejme, že jeho příští narozeniny dopadnou daleko lépe.

Sdílejte článek
Štítky kniha knížka oslava narozeniny styl galerie oslava narozenin fotogalerie slavnost dort smutný Jeff Kinney

Přečtěte si také