GALERIE: Manžel s milenkou jí nadávali, že je tlustá. Ona se jim pomstila a proměnila se v tuhle sexy kočku!

Copak si o ní nevěrný manžel asi myslí teď?

Američanka Betsy Ayala svou váhu nikdy moc neřešila. Místo dodržování zdravé životosprávy ráda hřešila ve fast foodech, cvičení bylo pro ni cizí a ona se sebou byla víceméně spokojená. Po porodu dcery Isabelly ještě více přibrala a její váha se zastavila na 118 kilogramech. Pak se její svět ovšem otočil vzhůru nohama.

Zjistila totiž, že ji její manžel podvádí. Ve zprávách, které našla na jeho Facebooku, se pak společně s milenkou posmíval její tloušťce a nadávali jí do tlusté ku*vy. Betsy jeho zradu nechápala. Byl totiž právě její manžel, kdo ji celá léta ubezpečoval, že se mu její velké boky líbí a nechce na její nadváze nic měnit. Jenže místo toho, aby se žena zhroutila, se konečně vzchopila a začala se svou váhou konečně něco dělat.

Nevěrnému manželovi tak dala kopačky a od základů změnila svůj život. Naprosto překopala svůj jídelníček a cvičení se pro ni stalo doslova drogou. V posilovně je tak pomalu pořád a je schopna cvičit až šestkrát denně. Vysněné výsledky pak na sebe nenechaly dlouho čekat. Za první tři měsíce zhubla neuvěřitelných 30 kilogramů. Ani to jí ovšem nestačilo a ona už příšla celkem o 46 kilo. Z boubelky je tak najednou sexy dáma, na kterou musí stát milenci hotové zástupy. A nevěrný bývalý zřejmě puká žárlivostí. Dobře mu tak.

Sdílejte článek

Přečtěte si také