Virály

10. prosince 2017 14:33

redakce Prima Lajk

GALERIE: Manželé vážili dohromady 350 kilo a začali drasticky hubnout. Změnili se v tento sexy pár, který vám vyrazí dech

Tak takový úbytek na váze se jen tak nevidí!

Lidí, kteří výrazně zhubli a jejich tělo se tak změnilo k nepoznání, je spousta. I my jsme už o více takových psali. Žádní z nich se ale náznakem nepřiblížili Lexi Reedové z Indiany a jejímu manželovi Dannymu. Lexi vážila nejvíce ve svých 26 letech, a to neuvěřitelných 220 kg. Dannyho nejvyšší váha byla 127 kg. Pár se ale rozhodl k zásadnímu kroku. Na nový rok 2016 si oba dali předsevzetí, že zhubnou. Šli si za svým cílem a za necelé dva roky se jim bez jakýchkoliv odborných jídelníčků, operací a osobních trenérů povedlo shodit až neskutečné množství kil.

Podmínky přitom neměli ideální, oba byli velmi zaneprázdnění a do fitness centra se pravidelně dostávali až po desáté hodině večer. Ačkoliv se manželé rozhodli do společného hubnutí jít na základě novoročního předsevzetí, sami prohlašují, že začít se může kdykoliv, stačí jen chtít. Lexi podle vlastních slov za prvních 26 dní shodila 10 a půl kila, což jí prý naprosto změnilo život a motivovalo jít dál. Celkově pak za necelé dva roky zhubla neuvěřitelných 138,5 kg. A hodlá pokračovat. Stejně jako její manžel. Hubnutí už se totiž stalo jejich stylem života, který si teď užívají ještě plnějšími doušky než kdykoliv předtím. Podívejte se na jejich proměnu v naší galerii a přesvědčte se, že všechno jde, když se chce.

Sdílejte článek

Přečtěte si také