Extrém

8. listopadu 2017 10:54

redakce Prima Lajk

GALERIE: „Masturbující chlápek“ z Pompejí se stal hitem internetu! Podívejte se, čím oběť 2000 let starého výbuchu sopky baví lidi

Tohle je MNOHEM horší, než když vaše máma vejde do pokoje.

Internetová doba je fakt krutá. Představte si, že byste si takhle užívali krásného slunečného dne v Pompejích, poslouchali zpěv ptáků, popíjeli víno, masturbovali – a v tom vás a všechny vaše známé zabije sopečná erupce nedalekého Vesuvu. No a jako na potvoru zrovna vaše tělo zůstane i po 2 tisíci letech perfektně zachovalé. Přesně v té poloze, v jaké jste ten svět opustili. A reakce internetu?

Smích. Protože co jiného. Když archeologický ústav zaměřený na trosky Pompejí sdílel na svém instagramovém profilu foto muže, jenž má příhodně položenou ruku na rozkroku a vypadá tak, jako by si právě dělal dobře, internet se mohl zbláznit. Fotka se stala rychle virální a osoba na fotce získala přezdívku „masturbující chlápek“. Jak už vás ale nejspíš napadlo, celé to bylo v pravdě trochu jinak.

Odborník na sopky Pier Paolo Petrone potvrdil deníku The Daily Dot, že takové teorie jsou samozřejmě nesmysly. Muž byl podle jeho slov patrně příliš zaneprázdněn umíráním, aby u toho ještě zvládl masturbovat. Obě ruce a nohy měl pokrčené, kvůli enormnímu teplu, během něhož umíral. Takže tady to máte, nakonec to taková idylka nebyla.

Sdílejte článek
Štítky smrt sopka Pompeje Instagram internet erupce výbuch masturbace

Přečtěte si také