Extrém

4. července 2017 12:06

redakce Prima Lajk

GALERIE: Matka zjistila, že její dceři píše pedofil! Co udělala po přečtení těchto úchylných zpráv, vás šokuje

Zareagovali byste stejně?

Kelly Carberry z Velké Británie šla jednoho zkontrolovat Facebook své třináctileté dcery, kterou se snaží za všech okolností ochránit. To, co si tam ovšem přečetla, jí ovšem vyrazilo dech a naprosto vyděsilo. Zjistila totiž, že dívce napsal několik zpráv neznámý pedofil, jehož děsivé úmysly byly zřejmé. Kelly byla z jeho zpráv vyděšená. Rozhodla se proto, že se bude v konverzaci vydávat za svou dceru a přistihne muže při činu!

A to se jí také povedlo. Pedofil jí po chvilce napsal, ať se zavře sama do pokoje, kde si spolu zahrají malou hru. Muž po ní chtěl, ať ho oslovuje pane a řekne mu, že je zlobivá holka. To už však matka nevydržela a napsala muži, s kým si doopravdy píše. Pedofil tak ihned přestal s konverzací a smazal své dva facebookové účty. Kelly se ovšem jen tak nevzdala.

Celý případ předala policii a o nebezpečném pedofilovi a jeho zprávách informovala ostatní maminky na sociálních sítích. Přitom zjistila, že muž takto oslovil minimálně 100 dětí! Snad se brzy dočká zaslouženého trestu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také