Extrém

12. prosince 2016 15:22

redakce Prima Lajk

GALERIE: Mladý student trpěl depresemi. Před svou sebevraždou napsal na Facebook tento dojemný status!

Dalo se mladému muži vůbec pomoci?

Smutný příběh se stal v britském Newcastlu. Jednadvacetiletý student tamní univerzity Niall Parakos trpěl už řadu let silnými depresemi a jeho stav se neustále zhoršoval. Nepomáhaly mu návštěvy u odborníků ani předepsané léky. Rozhodl se proto raději koupit léky přes internet, aby mu pomohly na škole dostudovat. Jenže ani to nepomohlo a muž před pár dny zemřel poté, co spadl z mostu.

Místní patolog ovšem neoznačil jeho smrt za sebevraždu. Niall si vzal totiž před svým pádem léky, a tak není jisté, zda z mostu nespadl na následky omámení z léků. Student ovšem těsně před svou smrtí napsal na svůj profil na Facebooku status, který ke spekulacím o sebevraždě přímo vybízí. Hoch zde totiž mluví o svých psychickým stavech a prakticky se loučí se svými blízkými.

V srdceryvném statusu tak děkuje svým nejbližším za veškerou podporu. Zároveň se ovšem omlouvá všem za své chování a psychické stavy, obzvláště svým spolubydlícím z univerzity. Nadále prosí, aby si nikdo z jeho blízkých nebral nic za vinu, a omlouvá se všem, že už nedokázal být silnější. Jeho smutný příběh se nyní šíří internetem. Kéž by se podobné tragédie stávaly co nejméně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také