Extrém

11. října 2017 11:40

redakce Prima Lajk

GALERIE: Modelka si přestala vytrhávat obočí a svým vzhledem šokuje internet. Přijde vám tohle ještě hezké?

Myslíte si, že to je sexy, nebo naopak spíše odporné?

Prosadit se v dnešní době mezi modelkami je zatraceně těžké. Své o tom ví mladá Řekyně Sophia Hadjipanteli. Ta sice má ty správně křivky i půvabné blonďaté vlasy, i ona ale asi pochopila, že v současném módním průmyslu se musí prosadit trošku jinak. A tak si přestala kompletně vytrhávat obočí.

Sama sice říká, že to rozhodně nedělá kvůli slávě a zprvu šlo pouze o experiment. Zkrátka ji nebavilo neustále si vytrhávat obočí. Jednou proto zkusila, jako to bude vypadat, když jej nechá zarůst, včetně mezery nad nosem. A výsledek se jí opravdu hodně líbil. „Osobně si myslím, že takhle vypadám mnohem lépe,“ tvrdí Sophia. Stala se tak internetovou propagátorkou za tzv. “sjednocené obočí“ a doufá, že svými fotkami osloví co nejvíce lidí. Sama ale dodává, že nechce, aby ji všichni kopírovali, ale aby především přestali zarostlé obočí zatracovat.

To se jí ovšem daří tak nějak napůl. Fanoušků na jejím Instagramu sice přibývá, musí si zde číst ovšem velmi rozdílné komentáře. Zatímco někteří jí fandí a její odvážný vzhled se jim líbí, její kritici ho považují za odporný, a dokonce jí sprostě nadávají. Co si myslíte vy? Líbí se vám modelka s nevytrhaným obočím?

Sdílejte článek

Přečtěte si také