Extrém

6. září 2016 16:03

Tereza Javorová

GALERIE: Morbidně obézní žena chce být nejtlustší na světě. Její kluk ji vykrmuje, aby se mohla přestat hýbat

Každý má v životě jiné cíle. Tahle žena si však dala snad ten nejhorší na světě! Chce být tlustá tak, že se nebude moct hýbat.

Téměř každá žena někdy držela nějakou dietu a snažila se zhubnout. To však není případ Monicy Riley, která váží neuvěřitelných 317 kilogramů. I přes svoji morbidní obezitu chce ještě více přibrat a dosáhnout váhy 444 kilogramů! S touto váhou by se tak přestala úplně hýbat a byla by odkázaná jen na svého přítele Sida.

„Cítila bych se jako královna. Sid by na mě každý den čekal a krmil mě. Moc se na to těší," svěřuje se se svým neuvěřitelným snem macatá Monica. „Je to ta nejžhavější sexuální fantazie, o které často společně sníme. Už teď mi musí Sid pomáhat zvednout se z postele, z gauče a otáčet se," pokračuje v šíleném vyprávění Monica.

A co víc - pár chce mít dokonce dítě. O které by se však musela starat najatá chůva, protože by Sid měla co dělat se staráním se o svoji obézní ženu. „Čím jsem tlustší, tím víc se cítím sexy. Miluji svoje obrovské měkké břicho a Sidovi se takhle líbím," ukončuje hrozivé vyprávění obézní žena.

Podívejte se, jak teď vypadá a jak ji její přítel krmí.

Sdílejte článek
Štítky dieta galerie

Přečtěte si také