návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

GALERIE: Muž měl dva týdny bolestivou erekci poté, co si do penisu píchl drogu. Pánové, tohle vážně nezkoušejte

Pořádná erekce je dobrá věc, mít ji ale za každou cenu se krutě nevyplácí...
Vydáno: 10.08.2019
Muž měl dva týdny erekci poté, co si píchl do penisu drogu 4
Autor: Instagram/dannypolaris Muž měl dva týdny erekci poté, co si píchl do penisu drogu 4
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Problém, kvůli kterému strávil britský muzikant Danny Polaris 14 dní v nemocnici, by asi nechtěl zažít žádný muž. Během nočních postelových hrátek se zdravotní sestrou si totiž nechal píchnout do penisu drogu, která měla povzbudit jeho erekci. A to se povedlo, jenže i kvůli kombinaci s viagrou a léky na HIV na mnohem delší dobu, než si přál. Se ztopořeným penisem pak ležel v nemocnici celé dva týdny.

Trpěl přitom bolestmi, a dokonce byl i v ohrožení života. Lékaři vyzkoušeli nejrůznější metody, aby ho erekce zbavili, včetně zavedení 18centimetrové hadičky do močové trubice bez uspání nebo odebrání přebytečné krve nahrnuté v penisu jehlou. Všechny však byly neúspěšné a ani po deseti dnech erekce neustoupila. Podle jeho slov se občas probudil s pláčem a výčitkami. Říkal si, jak je hloupý, co kvůli svému nerozvážnému činu ztratil a co bude dál. V současnosti ani neví, jestli bude moci mít v budoucnu sex, který je pro něj velmi důležitý.

V současnosti tak jeho přátelé prostřednictvím nadace GoFundMe shánějí prostředky, které by pokryly náklady na Dannyho léčbu a rehabilitaci. On sám si uvědomuje, že udělal největší chybu svého života, a po svém děsivém zážitku varuje ostatní, aby se od injekcí v penisu drželi dál, zvláště pak po požití viagry. A být vámi, jeho radu bychom si skutečně vzali k srdci. 

Kouření ovlivňuje velikost erekce 2

ODHALENO: Kouření ovlivňuje velikost vaší erekce, tvrdí nová studie! Měli byste přestat, nebo začít?

Článek je zařazen v: erekce , droga , bolesti , nemocnice