Extrém

26. října 2018 14:35

redakce Prima Lajk

GALERIE: Muž potetovaný po celém těle si nechal odstranit genitálie a bradavky. Měl k tomu tenhle šílený důvod

Když něco opravdu chcete, uděláte pro to vše. Tento muž to ale zahnal opravdu do extrému.

Pokud jste ještě nikdy neslyšeli o 32letém muži z ruského Kaliningradu jménem Adam Culykale, buďte si jistí, že po tom, co se o něm dozvíte v tomto článku, na něj jen tak nezapomenete.

V první řadě jde o jednoho z nejvíce potetovaných lidí na světě – kérky má už na 90 % svého těla, dokonce i jeho oční bulvy jsou napuštěny inkoustem. Dalším pozoruhodným faktem je to, že nedávno absolvoval chirurgický zákrok v Mexiku, při kterém mu lékaři odstranili genitálie, protože nabyl dojmu, že mu překážejí ve snaze udělat ze svého těla umělecké dílo. Nyní tvrdí, že se tento projekt chystá dokončit potetováním i zbylých 10 % kůže. To se týká obou jeho podpaží a chodidel.

A jak vlastně k celému nápadu přišel? Jeho tetování zpočátku mělo naprosto racionální důvod. Původně se totiž stal slavným poté, co se objevil v polské reality show s názvem Druhá tvář, kde prozradil, že prvotním impulsem k tetování byla snaha zakrýt vady na těle způsobené rakovinou. V kérkách však našel skutečné zalíbení až vášeň poté, co viděl, jak jeho dříve poškozená kůže vypadá pokrytá inkoustem.

Jeho nová záliba pak vedla až do již zmíněného okamžiku, kdy zjistil, že jeho penis ani varlata nejsou dostatečně estetické a společně s bradavkami si je nechal odstranit. Podle vlastních slov patří do komunity tzv. nullo, kde lidé odmítají fyzické znaky právě jako genitálie, bradavky či břicho, které určují, jestli jsou muži nebo ženy. To však prý podle Adama neznamená, že nemá žádné sexuální touhy. Na to, jak jeho tělo jako umělecké dílo vypadá, se nyní můžete podívat v naší galerii.


Přečtěte si také