Extrém

28. prosince 2017 14:40

redakce Prima Lajk

GALERIE: Muž s dvěma penisy odpověděl na otázku, jaký je jeho sex! Dokáže uspokojit dva lidi najednou?

Vlastník dvou penisů odpovídá na otázku, která zajímá snad celý svět.

Technický termín pro označení toho, že má někdo dva penisy je diphallia. Jde o vzácnou vývojovou abnormalitu, která se projevuje tak, že se muž narodí se dvěma penisy. Toto postižení se týká jednoho z 5,5 milionů mužů v USA. A jen velmi malá část těch, kteří byli obdarováni double penisem, se narodí s oběma funkčními.

Již od malička chlapci, který si říká DoubleDickDude, prý rodiče říkali, aby se nikomu se svým problémem nesvěřoval, lidé by to podle nich nemuseli pochopit.

O jeho odlišnosti věděli jen dva lidé ze školy, a to přítelkyně se kterou přišel o panictví a kamarád Them, který ho viděl nahého.

Během dospělého života přiznává, že byl jeho sexuální život jako horská dráha a prošel obdobím, kdy byl sexuálně aktivní a naopak. Prošel i polymerním vztahem – vztah s více partnery najednou. Jeho vztah tvořil jeden muž a jedna žena k tomu. V tomto vztahu vydržel dva roky.

Ženy jsou podle muže obtížně předvídatelné - ty, o kterých si myslel, že by se vyděsili, byly v klidu, a naopak. Muži vždycky reagují totožně. Zpočátku jsou šokováni a pak fascinováni. Měl lepší sexuální zkušenosti s muži než s ženami. No tak si nejsme jisti, jestli je co závidět.

Sdílejte článek

Přečtěte si také