GALERIE: Muž skončil v nemocnici poté, co mu manželka při sexu strčila do zadku tuhle bizarní věc! Větší hnus jen tak neuvidíte

Zpestření sexuálních hrátek rozhodně není od věci, každý by si ale měl pozor, co kam a komu strká.

Hodně bizarní případ zažili lékaři v nemocnici Francisco Moscoso Puello v hlavním městě Dominikánské republiky Santo Domingo. Nejmenovaný 40letý muž tam totiž přišel s tím, že v něm uvízl osvěžovač vzduchu. Jestli se ptáte, jak se to proboha mohlo stát, máme pro vás dost nechutnou odpověď. Manželka mu strčila sprej údajně na jeho vlastní žádost do análního otvoru během sexuálních hrátek. Neodhadla však hloubku zásunu a osvěžovač tak jejímu muži uvízl uvnitř. Nezbývalo mu tedy nic jiného, než okamžitě navštívit nemocnici.

Tam mu doktoři museli inkriminovaný předmět chirurgickým zákrokem odstranit z těla. Podle místních médií operace trvala přibližně dvě hodiny a byla úspěšná. Mluvčí nemocnice dodal, že stav muže je stabilizovaný a velmi rychle se zotavuje z následků nešťastné události. V prohlášení nemocnice se taky uvádí, že podobné případy jsou poměrně časté. Obvykle však řeší spíše odstraňování předmětů jako dilda, lahve či různé druhy zeleniny.

Podle jednoho z doktorů ale o těchto incidentech zaměstnanci nemocnice příliš nemluví, aby nedošlo k rozpakům u pacientů a ti se poté nebáli s podobným problémem navštívit lékaře. No, možná bychom měli ještě lepší řešení – což takhle být trochu opatrnější a nestrkat si do svého análního otvoru vše, co člověka napadne? Pak by případů, jaký můžete vidět v následující galerii, pravděpodobně dost ubylo.

Sdílejte článek
Štítky operace nemocnice Sex lékař sex galerie Dominikánská republika zadek uvíznutí osvěžovač Santo Domingo

Přečtěte si také