Extrém

12. května 2018 13:11

redakce Prima Lajk

GALERIE: Muž tragicky zemřel na rakovinu penisu. Tohle peklo zažíval v jeho posledních dnech!

Rakovina penisu není nic příjemného.

Takhle, žádná rakovina není dobrá, na druhé straně ale existuje hned několik, které jsou obzvlášť na ho*no. Jednou z nich je definitivně rakovina penisu. Nejen, že tahle extrémně bolestivá nemoc okamžitě začne ohrožovat váš život, během toho procesu ale zároveň zničí tu poslední dobou věc, která vám v životě zbývala – sex.

Dale Clarke (26) právě tímto vzácným typem rakoviny trpěl a tragicky na ni i zemřel. Stalo se tak navíc jen pár dní předtím, než se narodil jeho druhý potomek. Smutnému konci bohužel nepředcházelo nic pěkného, při zjištění rakoviny měl nádor na jeho penisu velikost zrnka rýže, už o tři týdny později ale narostl do velikosti pomeranče a Dale začal postupně ztrácet v penisu veškerý cit.

Dale podstoupil pět operací a několik kol chemoterapie, rakovinu ale bohužel nic nezastavovalo. Výsledkem bylo, že Dale už nezvládal chodit ani na toaletu. V plánu bylo odstranit celý penis tak, aby Dale získal alespoň pár let života navíc. Myslel totiž především na své děti a jak by to měly těžké, pokud by vyrůstaly bez něj. Zákeřná nemoc ale nakonec byla přece jen rychlejší.

Muž zemřel na rakovinu penisu (Zdroj: Profimedia.cz)

Sdílejte článek
Štítky nemoc operace muž rakovina Penis galerie penis rakovina Dale Clarke

Přečtěte si také