Extrém

23. ledna 2017 11:27

redakce Prima Lajk

GALERIE: Muž zjistil, že je mu manželka dva roky nevěrná. Dozvěděl se to tímto brutálním způsobem

Jak se potom k nevěrné manželce zachoval?

Žena svého milujícího manžela podváděla opravdu neuvěřitelné dlouhé dva roky. Zatímco on neustále pracoval a snažil se našetřit peníze pro jejich budoucí rodinu, ona potají chodila za svým milencem. Muž se pak o manželské zradě dozvěděl tím nejvíce zdrcujícím způsobem, při porodu „jejich“ dítěte. V porodnici na něj totiž čekalo velmi nepříjemné překvapení. Bělošskému páru se totiž „zázračně“ narodilo dítě jiné pleti.

Muž měl samozřejmě ihned jasno a na internetu o jejím nechutném chování později informoval vysvětlujícím obrázkem. Tím však peklo zdaleka neskončilo. Následovala divoká konverzace, v níž se jeho manželka projevila asi jako nejhorší žena na světě. Na nevěře s milencem, jenž byl navíc zasnoubený, totiž nevidí absolutně nic špatného. Naopak, vinu svádí na svého manžela a navíc mu nelogicky vyhrožuje tím, že bude platit velmi tučné alimenty. I přesto, že je evidentní, že dítě není jeho.

On ji proto označí za nejstupidnější ženu pod sluncem, právem ji vykopne z bytu, a dokonce „náhodou“ ztratí i její kočku. A až to je věc, která nevěrnici pořádně rozčílí. Jednání některých lidí se asi opravdu nedá příliš pochopit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také