Extrém

2. září 2016 11:29

Tereza Javorová

GALERIE: Muže obviňují z PEDOFILIE! Jeho přítelkyně vypadá tak mladě, že musí ukazovat její občanku. Kolik byste jí tipli?

Tahle žena se nemusí bát, že by jí přítel jednou utekl za mladší! Sama vypadá, že jí je méně než 15 let!

Dvaačtyřicetiletý Shakey Finks už měl dost nadávek a urážek ostatních, když si vyrazil se svojí přítelkyní Jessicou Stevens. Lidé se na něj koukali skrz prsty, pohoršeně si špitali a někdo se mu dokonce odvážil říct "pravdu" do očí. Muže obviňovali z toho, že je pedofil! A jeho mlaďounkou přítelkyni chtěli zachránit.

Jenže Jessica tak mladá není. I když vypadá jako školačka před pubertou, je jí už 32 let! Nemá však žádné vrásky, nelíčí se a je velmi hubená. Její přítel ale raději začal nosit kopii její občanky, aby zlým jazykům mohl dokázat, že není žádný zvrhlík.

Rodiče dětí z přilehlé školy totiž začínali být paranoidní a Shakeyovi se vyhýbali a varovali před ním i svoje děti. Muži tak došla trpělivost a zašel sám na policii, aby získal potvrzení, že je normální občan bez delikvence. "Je to absurdní. Lidé mě soudí za to, jakou mám přítelkyni. Jessice je přitom 32 let, ale je velmi drobná a malá," říká rozhořčený muž.

Mysleli byste si o něm také, že že pedofil, kdybyste nevěděli, kolik je jeho přítelkyni let? Podívejte se do galerie.

Sdílejte článek
Štítky pedofilie galerie pedofil fotogalerie občanka Jessica Stevens

Přečtěte si také