Extrém

29. srpna 2017 17:19

redakce Prima Lajk

GALERIE: Nechutné! Těhotná dívka hrozí na internetu potratem, pokud její fotka nebude mít 4 tisíce retweetů! Proč to proboha dělá?

Jak může někoho napadnout něco tak šíleného?

Těhotenství bývá většinou jedno z nejšťastnějších období v životě každé ženy. Této neznámé holky z twitterového účtu saipanting se to ale bohužel netýká. Mladá těhotná dívka, která je ve čtvrtém měsíci těhotenství, totiž nyní šokovala svět naprosto nechutným krokem.

Na svůj Twitter zveřejnila fotku sebe ve čtvrtém měsíci těhotenství. Místo šťastných slov ale vyděsila celý internet tímto statusem: „Čtvrtý měsíc těhotenství. Chci tady 4 tisíce retweetů, jinak půjdu na potrat.“

Ano, čtete správně. Žena opravdu chtěla, aby se její status hodně sdílel, jinak se dítěte co nejdříve zbaví. Netrvalo to dlouho a žena za své sobecké a choré jednání sklidila na sociálních sítích zaslouženou kritiku. Lidé jí nadávají a nikdo její krok nedokáže pochopit. Ani ona pak svůj čin dodatečně nevysvětlila a nikdo neví, zda to myslí vážně nebo se chce pouze zviditelnit.

O jejích myšlenkách na potrat se pak díky této fotce dozvěděl i samotný otec dítěte, který neměl o jejím šíleném kroku do té doby ani tušení. Ihned mezi nimi došlo k drsné hádce, kdy žena obvinila muže z toho, že hlavně kvůli němu napsala tento příspěvek o potratu.

Lidé ovšem na jeden z nejhorších statusů v historii Twitteru ovšem reagovali a po pár hodinách žena nasbírala téměř 11 tisíc retweetů. Nad jejím uvažováním ale i přesto zůstává lidem na internetu rozum stát. Někteří proto raději doufají, že se jednalo pouze o hodně blbý a trapný vtip.

Sdílejte článek

Přečtěte si také