Extrém

11. listopadu 2016 15:49

redakce Prima Lajk

GALERIE: Nechutné! Žena zveřejnila na internetu fotku nemocného syna. Lidé si z něj začali dělat legraci!

Jak může být někdo něčeho takového vůbec schopen?

Blogerka AliceAnn Meyer dala před rokem ke svému internetovému článku fotku svého čtyřletého syna. Ten je už od narození postižený a trpí vzácným Pfeifferovým syndromem. Jde o vzácné genetické onemocnění, kdy dochází k špatnému vývoji kostní dřeně. Maminka pak v článku popisuje, že i dítě s jeho handicapem může žít šťastným a spokojeným životem, prakticky bez žádných omezení. Minulý týden ovšem zažila obrovský šok.

Na internetu totiž nalezla fotku svého milovaného syna, na které je její dítě porovnáváno s mopsem! Za chvilku pak přišla na to, že sprostá úprava této fotky byla na Facebooku sdílena tisícovkami lidí, stejně jako na Twitteru či Instagramu. Šokovaná Alice trávila u počítače hodiny a hodiny, jednotlivé příspěvky nahlašovala a chtěla se postarat toho, aby odporné fotky z internetu co nejdříve zmizely. To se jí nakonec podařilo.

Zároveň jí ovšem došlo, že upravené obrázky se mohou objevit zase odjinud. Rozhodla se proto ostatním místo toho vysvětlit, jak vážné jeho postižení vlastně je, a že něco takového se může stát i jejich dítěti. Nejspíš by ale byla nejradši, kdyby podobné případy lidského hyenismu nemusela vůbec řešit.

Sdílejte článek
Štítky fotka Instagram Facebook Twitter galerie blogerka Postižené dítě Internet

Přečtěte si také