Extrém

29. dubna 2016 13:01

redakce Prima Lajk

GALERIE: Nechutný experiment! Bohatý spratek zkouší, co všechno lidé udělají pro peníze. Jsou ochotni i zastřelit…

Jde o rozmazleného puberťáka, nebo mají jeho zvrhlé pokusy něco do sebe?

Grigorij Mamurin alias Griša je vnuk ruského oligarchy Ogora Nekljudova, díky němuž se může až do konce života koupat v penězích. On však velké bohatství využívá hodně šíleným způsobem. Začal totiž natáčet videa, v níž zjišťuje, co všechno jsou lidé schopni udělat pro peníze. Sedmnáctiletý klučina tak zastavuje na ulici neznámé lidi, většinou mladé holky a dává jim všemožné úkoly. A jeho kousky ukazují, že lidé jsou schopni pro pár tisícovek udělat opravdu cokoliv!

Někdy jde o celkem neškodnou zábavu typu líbání na ulici nebo polévání se rajčatovým džusem. Většinou jde ovšem o zvrhlé nápady, nad nimiž zůstává rozum stát. Dívky mu tak byly ochotny ukázat svá prsa na veřejnosti či se pro něj svléknout v autě a mnozí dokonce vypili svou vlastní moč! V jednom z posledních videí pak přemluvil za 100 tisíc korun muže k tomu, aby si od něj mohl na noc “vypůjčit“ jeho přítelkyni. Nejvíce pobuřujících reakcí ovšem vyvolal jeho příspěvek, v němž nabízí lidem 2 tisíce korun za to, že zastřelí psa! Zbraň samozřejmě nebyla nabitá, většina lidí ovšem s touto nabídkou souhlasila.

Jeho úchylná videa pak samozřejmě vyvolávají pobuřující reakce a je považován za rozmazleného spratka symbolizující morální úpadek mládeže. Grigorij, jenž má image playboye, se však hájí. Říká, že jde jen o experimenty, v nichž chce ukázat slabiny lidského charakteru. Jeho videa mají na Youtube velký úspěch a můžete je shlédnout na jeho kanálu. Není ale tohle už opravdu trochu moc?


Přečtěte si také