Extrém

15. července 2016 15:35

redakce Prima Lajk

GALERIE: Neskutečná proměna! Obézní muž se během 12 týdnů proměnil v namakaného kulturistu. Jak se mu to povedlo?

Měl obrovský pupek a hrozily mu zdravotní problémy. Během několika týdnů ale vypadá skoro jako Arnold Schwarzenegger. Jak je to možné?

Devětadvacetiletému Patricku Magnovi dlouhá léta zdravý životní styl nic neříkal. Vážil sice jen 82 kilogramů, trpěl ale obezitou a svým obrovským pupkem mohl prorážet davy. Kvůli svému nezdravému jídelníčku i zdravotním problémům jeho otce mu hrozila cukrovka. Se svou nadváhou se tak konečně rozhodl něco udělat a od základů změnit svůj život. A během pouhých 12 týdnů se proměnil prakticky v Ramba!

Patrick se totiž přihlásil do soutěže na kulturistických stránkách Bodybuilding.com o největší přeměnu a zaválel naprosto nevídaným způsobem. Za pomoci přísných diet, pravidelného posilování a různých doplňků stravy se tak během pouhých 12 týdnů změnil v nařachaného borce a prakticky kulturistu vážícího pouhých 60 kilogramů, který by to natřel i těm největším borcům. Jeho transformace pak nejen, že mu od základu změnila život, ale navíc mu vynesla výhru v soutěži, která činí v přepočtu přes 6 milionů korun! Doufejme, že mu vůle vydrží i po této výhře a on si za ní nezačne kupovat obří porce hamburgerů.

Sdílejte článek
Štítky Arnold Schwarzenegger galerie nadváha Rambo kulturista sportovní soutěž

Přečtěte si také