Extrém

21. listopadu 2016 11:46

redakce Prima Lajk

GALERIE: O tuhle žijící upírku se lidi perou, aby pila jejich krev! Našla ale člověka, který jí chutná nejvíc…

Upíři nejsou jenom v knihách nebo filmech pro teenagerky. Žijí mezi námi. Občas se objevují zprávy o lidech, kteří sají krev jiným lidem. Nejsou to nemrtví, ale osoby z masa a kostí.

Devětatřicetiletá Georgina z Austrálie se nejprve krmila na sobě, pak ale dostala ochutnat krev od jedné své známé a její život coby pravé upírky odstartoval. „Když jsem krev ochutnala, hned jsem věděla, že je dobrá. Moje vlastní krev se s touhle nedala srovnávat. Stala se ze mě závislačka!“ říká Georgina.

Stalo se to v půlce devadesátých let, když byl v kinech film Interview s upírem a upírská tématika byla tehdy velice populární, jak vzpomíná Georgina. Od té doby přirovnává upírka krev k droze a jen v Austrálii prý našla mnoho ochotných dárců, ze kterých mohla sát. Nakonec se ale stala věrnou jen jedinému člověku. Teď se živí jen na svém příteli.

Když se jí zeptáte, proč saje krev, Georgina má vysvětlení. Trpí chudokrevností a pití krve a konzumace červeného masa jí pomáhá s touto nemocí bojovat. Tím vysvětluje svou krvelačnost.

Sdílejte článek
Štítky Austrálie galerie pila

Přečtěte si také