Extrém

9. června 2017 15:45

redakce Prima Lajk

GALERIE: Otec omylem poslal synovi svou NAHOU fotku. Jeho nechutná reakce vás totálně rozseká!

Syn uviděl něco, co už měla navždy vidět jenom jeho maminka. Tátovi se za to ovšem krutě pomstil.

Takovou situaci by se svým synem nechtěl zažít žádný otec. Následujícímu tatínkovi se povedl trapas opravdu obřích rozměrů. Rozhodl se totiž pořídit svou nahou fotku, v níž se chtěl bůhvíproč manželce pochlubit svým nádobíčkem. Jenže na poslední chvíli se překlikl a podařilo se mu něco, čeho bude možná navždy litovat. Svou nahou fotku s vystaveným penisem totiž poslal svému synovi!

Mnohem šokující než samotné foto ale nakonec byla synova nečekaná reakce. Ten se totiž rozhodl tátovi za jeho neuváženost pomstít a pořádně ho v trapasu vykoupat. Místo zděšené odpovědi tedy tátovo nádobíčko naopak pochválil a svému tatínkovi sdělil, že má fakt skvělou výbavu! Táta pak logicky chtěl, aby syn ihned fotku smazal a na celou záležitost zapomněl. Synáček se ovšem nenechal jen tak odbýt a jejich rozhovor byl čím dál bizarnější. Potomek se otce například zeptal, zda ho má tak velkého po dědečkovi a také mu sdělil, že minulý týden viděl na fotce vaginu své maminky.

Až poté, co je otec zcela zmaten, se mu potomek přizná, že si z něj celou dobu dělal krutou legraci. „Cítíš se divně a trapně táto? Tak aspoň, víš, jak jsem cítil já, když mi můj vlastní táta poslal fotku penisu! Možná buď se svým přirozením příště opatrnější,“ napsal jeho syn nakonec. Táta zkrátka dostal krutou lekci, na kterou asi jen tak nezapomene. Stejně jako celý internet.

Sdílejte článek

Přečtěte si také