Extrém

24. března 2016 16:05

redakce Prima Lajk

GALERIE: Pařba ve Vegas v reálu! Týpek šel na pár piv. Neuvěříte, kde skončil

Když se obyčejné posezení s kámošem zvrtne v největší párty vašeho života.

Také nemáte rádi situace, kdy si řeknete, že jde jenom “na jedno“ a nakonec se vrátíte domů až druhý den ráno? Kalbu, která se stala Angličanovi Alexu Cavielovi, jste ale rozhodně ještě nezažili. Ten se vydal na obyčejný pokec se svým kamarádem a opravdu si myslel, že zůstane jen u pár piv. Oba to však nakonec roztočili ve velkém stylu a kromě panáků u nich nakonec došlo i na luxusní šampaňské. Prostě pařba, jak má být.

Když však dvojice pokračovala dál, Alex svého parťáka ztratil a místo toho zahlédl na zastávce autobus mířící na letiště. V tu chvíli si řekl, že by bylo fajn jen tak někam odletět… a od té doby si nic nepamatuje. Naplno se probral až o několik hodin později, když seděl v letadle mířícím do Barcelony. Alexovi chvíli trvalo, než zjistil, co se vlastně stalo. Po rychlém vystřízlivění si ale řekl, že hodlá svůj alkoholový úlet pořádně využít.

Rozhodl se tedy ve Španělsku zůstat a společně s turisty, které potkal, pokračoval ve své pařící štaci. O svém dobrodružství pak informoval přátele pomocí sociálních sítí a jeho momentky se nyní šíří internetem rychlostí blesku. Otázka je, jestli svého nečekaného výletu nakonec nelitoval. Celá sranda ho totiž nakonec vyšla v přepočtu na slušných 35 tisíc korun. To musela být slušná kocovina.

Sdílejte článek

Přečtěte si také