Extrém

15. června 2015 12:24

Lucie Průchová

GALERIE: Přijde vám tohle SEXY? Množí se holky s drny chlupů v podpaží!

V poslední době to vypadá, že ženy přestalo bavit být voňavými a křehkými stvořeními. Vracíme se zpět do minulosti? Proč je Instagram zaplněný fotografiemi dívek, jež se odmítají holit v podpaží? Vzaly si příklad z Miley Cyrus? Tohle je opravdu velký krok zpět a trošku nás děsí, co bude následovat.

Vskutku, tohle je skvělá móda – neholené chlupy v podpaží. Doufáme, že ještě převažuje víc lidí, kterým to přijde nechutné a nehygienické! Představte si situaci, kdy jedete v létě metrem a vedle vás si stoupne krásná sexy kočička, ale když zvedne ruku, aby se držela madla, zjistíte, že její podpaží je obrostlé mechem a kapradím?

To asi nebude představa z vašich tajných erotických snů...

Na to asi nepomůže ani celý sprej antiperspirantu. A co bude následovat? Budou tyto dívky chodit na pláž v tangách, ze kterých jim budou trčet porosty chlupů? Opravdu sexy představa!

Jo, holky, chápeme, je to nepříjemné se každé ráno holit a vstávat o to dřív, ale berte, prosíme, trošku ohled na své okolí, vždyť, kdo se na to má koukat. A jestli vám voní váš pot, OK, nám ale nemusí, takže asi bude dobré, když nebudete chodit mezi lidi a zalezete zpět do jeskyní, kde dříve naši, poněkud chlupatější předci pobývali.

Sdílejte článek
Štítky Instagram móda galerie fotogalerie Miley Cyrusová podpaží chlup drn

Přečtěte si také