Extrém

5. prosince 2016 12:04

redakce Prima Lajk

GALERIE: Přítel ji kousal a pokusil se jí vyrvat jazyk! Napadená teď zveřejnila důležitou zprávu pro všechny ženy…

Pětadvacetiletá Carleigh Hager považovala Ryana Camerona za svého prince, kterého si jednou chtěla vzít. Jenže pak se všechno změnilo. Po jedné svatbě, na kterou vyrazili společně, na ni Ryan zaútočil…

Opilý ji začal urážet a vůbec mu nevadilo, že nejsou v domě sami. Carleigh se snažila hádku uklidnit a jít spát, jenže to nepomohlo. Když se totiž dostala do ložnice a usnula, Ryan za ní vběhl a začal ji ve spánku škrtit! To už hluk do místnosti přivolal Carleighiny přátele, jenže Ryanovi se podařilo je vytlačit nejen z místnosti ale také z domu. Následně se pokusil Carleigh vyrvat jazyk.

Žena ztratila vědomí a když ho zase nabrala, měla obličej plný kousanců a modřin a ležela v nemocnici. Ještě z postele se rozhodla poslat ostatním ženám důležitou zprávu. „Nikdy jim nedovolte, aby vám říkali, že za nic nestojíte, že nemáte kam jít. Nenechte je, aby vám vzali elán a aby vám říkali, že nejste hezké, že nic nedokážete, jen chodit ven s přáteli, že na tomhle světě nic nedokážete, protože to nejsou muži, kteří by vás milovali,“ řekla Carleigh a upozornila, že si ženy mají dávat pozor i na slovní urážky, které mohou vést k mnohem závažnějším situacím.

Sdílejte článek
Štítky galerie

Přečtěte si také