GALERIE: Puberťačka tragicky zemřela. Její dvojče potom dalo TOHLE na internet…

Říká se, že dvojčata si jsou mnohdy mnohem blíž než klasičtí sourozenci. Následující dojemný příběh je toho skvělým důkazem.

Když přijdete o svého milovaného sourozence, je to vždy smutná událost. Když ovšem vaše sestra opustí svět ještě takřka na počátku svého života, je to vždy tragédie, s níž se rodina jen těžko srovnává. Mladá Sabrina by o tom mohla vyprávět. Před pár dny jí totiž zemřela milovaná sestra a zároveň dvojče Caitlin, která podlehla svému dlouhému boji s leukémií. Bylo jí pouhých 19 let. Sabrina se tak pochopitelně ocitla na dně. Proti smutku se však rozhodla bojovat velmi netradičním způsobem.

Na známých internetových stránkách Imgur.com totiž zveřejnila galerii s fotkami, které zachycují ty nejdůležitější chvíle jejich společného života. Nechybí tak zde fotky z jejich dětství či maturitního plesu. Sabrina u nich pak jednotlivé události popisuje a zároveň vzpomíná na svou zesnulou sestru, na kterou nikdy nezapomene. Její dojemné gesto nyní dojímá celý internet a i vy byste si pro jistotu měli připravit kapesníčky.


Přečtěte si také