Extrém

5. září 2017 17:35

redakce Prima Lajk

GALERIE: Rasistický otec drsně nadával své dceři, protože šla na ples s černochem. Jeho nechutné nadávky naštvaly celý internet

Jak mohl své dceři něco takového vůbec udělat?

Rasismus je ve společnosti bohužel stále horkým a nebezpečným tématem. A tento smutný případ z Arkansasu to bohužel plně dokazuje. Náctiletá Anne Hayes zde prožila jeden z největších dnů každé středoškolačky, maturitní ples.

Její otec ovšem dokázal tutu vzpomínku změnit v totální peklo. Jeho dcera šla totiž na ples s kamarádem Phillipem, jenž je ovšem černoch. A to její otec, který je evidentně velký rasista, nemohl překousnout.

Její mužský doprovod totiž nemohl otec vydýchat. Jakmile se Anne pochlubila společnou fotkou z maturitního plesu, otec jí ihned začal psát sprosté zprávy a nadávat jí způsobem, který žádná dcera nechce od svého otce slyšet. Začal jí odporně nadávat a sdělil jí, že od této chvíle s ní nechce mít nic společného. Ihned jí přestává platit účet za telefon a ani jí nezaplatí slíbenou vysokou školu. Nakonec řekl, že dcera je pro něj kvůli této jedné fotce prý navždy mrtvá.

Anne pak byla z otcovy reakce naprosto v šoku. Se svým tátou sice kvůli rozvodu rodičů už léta nebydlí a mají údajně mezi sebou komplikované vztahy, i přesto jí ovšem odporné jednání jejího otce zasáhlo a nechápe, jak může být něčeho takového schopen. Toho to ovšem evidentně vůbec nemrzí a své dceři poté nadával ještě na svém Twitteru. Jeho reakce se pak rychle šíří po internetu a lidé mu za ni začínají ve velkém nadávat. Mnozí pak neskrývají své velké zděšení. A nutno říct, že zcela právem.


Přečtěte si také