Extrém

16. července 2016 16:05

redakce Prima Lajk

GALERIE: Ruská zlatokopka rozčílila internet. Teroristický útok v Nice jí prý zničil dovolenou. Zajímají ji pouze…

Takové sobectví a hyenismus jste ještě nezažili.

Čtvrteční teroristický útok ve francouzském Nice, při němž Mohamed Lahouaiej Bouhlel najel nákladním vozem na promenádu a zanechal po sobě 84 mrtvých, otřásl celým světem. Tedy s výjimkou Christiny Sysoevy, manželky britského miliardáře, která splňuje všechny předpoklady ruské zlatokopky.

Zatímco celý internet vyjadřoval svou soustrast a slova smutku, žena trávící volno na jihu Francie šokovala svým totálně necitlivým prohlášením. Místo tragické události ji totiž zajímala pouze zkažená dovolená na jachtě a drahé diamanty! „Mám kvůli tomu zkaženou dovolenou, ale jsem ok. Mám ochranku. Jinak bych se svými diamanty ani tady nemohla vyjít na ulici,“ napsala Christina na svém internetovém profilu.

Vyjádřila také lítost nad špatným počasím a tím, že byl kvůli útoku zrušen očekávaný ohňostroj. Její vyjádření ihned po právu sklidilo vlnu kritiky a žena si za svůj hyenismus vysloužila pěkně ostrá slova. Sobecké zlatokopce pak nakonec nezbývalo nic jiného, než zablokovat všechny své profily. Doufejme, že příště se žena nad svými slovy aspoň pořádně zamyslí.


Přečtěte si také