reklama

reklama

Dani Mathers
Autor: facebook.com/snapchat Dani Mathers

GALERIE: Sexy modelka, která v posilce vyfotila a poslala na Snapchat cizí nahou ženskou, prosí o odpuštění! Nechce jít do vězení

Publikováno: 10.02.2017
Pokud jste si někdy říkali, že za jedno hloupé foto vám nic nehrozí, pak jste byli na omylu.

reklama

O nechvalně proslulé Playboy modelce Dani Mathers už jste možná v minulosti zaslechli. Tahle modelka (mimo jiné také výherkyně titulu Playmate roku 2015) totiž před nějakým časem ve sprchách jedné posilovny vyfotila a následně poslala na Snapchat foto ženy, která trpěla nadváhou. A internet se mohl zbláznit.

Samantha Sepulveda

Sexy modelka spodního prádla a policistka v jednom vysvětlila, jak jí vedlejší práce pomáhá bojovat se zločinem! Co je její tajemství?

Blonďatá modelka to samozřejmě myslela jako vtip, nikdo jiný už se ale příliš nesmál a místo toho lidé volali po tom, aby jí stihl nějaký trest. A to se teď za narušování osobního soukromí skutečně stalo, modelce totiž vězí až 6 měsíců ve vězení! Záhy však modelčin právník požádal soudce, aby ji místo toho udělil podmínku a povinnou návštěvu programu, který se zabývá poradenstvím a šikanou.

To se však nelíbí státnímu žalobci, který poznamenal, že modelka doteď nevydala osobní ani žádnou jinou omluvu. Každopádně na modelčiny fotky se nyní můžete podívat v následující galerii. Najdete tam i ono inkriminované foto z posilovny.

reklama