Extrém

1. února 2017 14:50

redakce Prima Lajk

GALERIE: Šílené! Kluci znásilnili na párty dívku, zatímco spala. Odporný čin vysílali přes Snapchat

Jaký trest si mladíci od soudu odnesli?

Devatenáctiletá Tracie Aldridge se zúčastnila jedné hodně divoké párty, na níž byli přítomni i dva mladíci Jordan Binnie a Fraser Anderson. Dívka si párty velmi užívala, jenže jak doba postupovala, nakonec zde zůstala s kluky zcela sama. Alkoholem unavená dívka pak usnula na gauči. Oba hochy ovšem pak napadlo něco naprosto nechutného.

Spící holku totiž Jordan brutálně sexuálně napadl a znásilnil. Jeho kamarád pak celý nechutný akt natáčel a živě ho streamoval přes aplikaci Snapchat. Tracie neměla o celé věci kvůli alkoholu ani tušení. O hnusném znásilnění se dozvěděla až druhý den ráno, kdy ji kamarádka po telefonu informovala, že se záznam jejího sexu šíří po sociálních sítích. Od té doby zažívala dva roky neskutečného pekla. Nejenže se musela psychicky srovnat se znásilněním, ale navíc přišla o svou anonymitu. O znásilnění tak kvůli videu věděli všichni v okolí a to se na její psychice velmi podepsalo.

O to více ji vyděsily nízké tresty, jež oba mladíci dostali. Jordan Binnie za odporné znásilnění dostal pouhý rok vězení a jeho kumpán Fraser odešel od soudu s 225 hodinami prospěšných prací. Tracie a její nejbližší jsou z nízkého rozsudku v šoku a nejspíše doufají, že se jí ještě podaří domoci spravedlnosti.

Sdílejte článek
Štítky dívka party snapchat znásilnění kluci

Přečtěte si také