Extrém

17. února 2017 13:17

redakce Prima Lajk

GALERIE: Šílené! Rodina nechala psovi udělat plastickou operaci, aby vypadal jako hrdina z filmu Maska. Jak to dopadlo?

Veterinář se jim snažil šílený nápad rozmluvit. Nakonec ale k děsivé proměně přece jen svolil.

Bizarní případ, který momentálně řeší celý internet, se stal v Rusku. Majitelka roztomilého Jacka Russella Marina Estnat totiž nebyla spokojena s tvarem uší jejího domácího mazlíčka. Jeho uši totiž rostly na jejich vkus až příliš nahoru. Žena s rodinou potom chtěla, aby měl mazlíček stejná ouška jako pes Milo z populární komedie Maska. A použila k tomu velmi šílené způsoby.

Pejskovy uši se nejdříve snažili sami snížit pomocí závaží a lepidla. Při jednom z pokusů mu nakonec dali do uší mince! Jeho uším tím ale logicky ještě přitížili a nezbývalo jim nic jiného, než vyhledat pomoc veterináře. Vysněných uší se ale nechtěli vzdát, a tak po doktorovi požadovali speciální plastickou operaci, jež jeho uši nenávratně upraví.

Ten se jim nejdříve snažil bláznivý krok rozmluvit, nakonec se ovšem nechal přemluvit. Zákrok byl nakonec proveden a pes má nyní konečně uši, jak si jeho rodina přála. Veterinář i rodina jsou ovšem nyní na internetu pod velkou palbou kritiky. Vážně musel pes kvůli uším podstoupit tak závažnou operaci?

Sdílejte článek

Přečtěte si také