GALERIE: Šílené! Týpek si vytvořil vlastní robotickou ženu. Připomíná slavnou herečku…

Pořád se snažíte neúspěšně najít partnerku? Nyní si můžete polovičku sehnat stejným způsobem, jako tento divný týpek.

Designer Ricky Ma z Hong Kongu už od dětství snil o tom, že bude mí svého vlastního robota. A jelikož technologie ještě na první pohled nepokročila tolik, jak se z jeho oblíbených animáků a sci-fi filmů zdálo, rozhodl si svůj sen splnit sám. A jelikož mluvíme o chlapovi, tak se samozřejmě rozhodl sestrojit vlastní robotickou ženu.

Jeho ženský robotický prototyp se jmenuje Mark 1 a má řadu solidních vychytávek. Do podoby s reálnou ženou má jeho výrobek sice ještě daleko, jinak však jeho robokráska zvládne základní pohyby rukou i nohou či úklon. Může se však pochlubit také detailně zpracovanými výrazy ve tváři i vlastním hlasem. Na obyčejnou lichotku, že jí to sluší, se tak usměje a hodí prý odpovídající kukuč se slovy, že děkuje. Svou robotickou přítelkyni pak vymodeloval podle slavné hollywoodské herečky, jejíž jméno nechce Ricky prozradit. Stačil však letmý pohled a celému internetu bylo jasné, že se jedná o Scarlett Johansson.

Jeho netradiční hračka ho pak vyšla v přepočtu na 1 200 000 korun a doufá, že jeho model od něj odkoupí bohatý investor a on bude moci postavit další prototypy, díky nimž budeme jeho vysněné budoucnosti plné robotů podstatně blíže.

Sdílejte článek
Štítky Hongkong robot prototyp Scarlett Johansson galerie herec 3D Scarlett Johanssonová

Přečtěte si také