Extrém

15. listopadu 2016 11:49

Tereza Javorová

GALERIE: Slavný cestovatelský pár zuří! Tihle followeři je pronásledují po světě a kopírují jejich Instagram! Fotky jsou naprosto stejné...

Někoho "sledovat na Instagramu" nabralo díky tomuto páru daleko jiný význam. Své oblíbené uživatele totiž sledují doslova! Pronásledují je po světě a fotí si naprosto stejné fotky jako oni. Je tohle normální?

Pár Jack Morris a Lauren Bullen jsou na Instagramu hvězdami. Jejich účet Do You Travel sleduje je skoro už dva miliony lidí, kteří se nechávají unést jejich nádhernými fotkami z jejich cestování po světě. Fotky jsou vždy naprosto dokonalé a ať chcete, nebo ne, probudí ve vás touhu si okamžitě také sbalit a někam vyrazit. Jeden pár se však nechal unést až příliš. Fotky se jim zalíbily natolik, že se rozhodli mít stejně. NAPROSTO stejné. Jacka a Lauren tak doslova začali pronásledovat po světě a fotit si identické fotky, jako mají oni. Dokonce se i stejně oblékají a vytváří stejné scenérie. Někdy k fotce připojí i stejný komentář!

Ze začátku byla jejich imitace vtipná, ale čím více fotek zkopírovali, followeři originálních cestovatelů začínali čím dál tím víc naštvaní. Samotní Jack a Lauren jsou ze svých napodobitelů velmi překvapení, ale na celou záležitost se dívají s humorem. Ještě aby ne, jejich fotky zkrátka vždy budou ty první a originální a ne pouhou kopií.

Sdílejte článek
Štítky Instagram galerie Jack Morris

Přečtěte si také