Extrém

14. září 2016 15:47

redakce Prima Lajk

GALERIE: Slovensko zasáhl obří sexuální skandál! Zaměstnanci ústavu měli zneužívat mladé dívky, případ řeší už i prezident!

Sexuální kauza roku

Slovenská televize Markíza přišla se šokujícím odhalením! Po roční přípravě totiž přišla s detailní reportáží, kterak nejen hlavní terapeut, ale i ostatní zaměstnanci měli zneužívat náctileté dívky v jejich resocializačním ústavu v Galantě.

Případ nyní ve Slovensku vyvolává takovou kontroverzi, že už se o něj začal zajímat dokonce i slovenský prezident, který pověřil policejného prezidenta o důkladně vyšetření. Kauza tak s největší pravděpodobností ještě dále poroste. Samotná reportáž vznikla díky svědectví teprve 14leté Natálie , které veškeré nechutné praktiky tamějších zaměstnanců ve svém líčení detailně popsala.

"Bol tam jeden terapeut, ktorý bol sám preliečený narkoman. Raz večer prišiel za mnou na izbu, zavolal ma na cigaretu, že nech si idem zapáliť. Potom sme sa vrátili na izbu a vyspala som sa s ním. Povedal mi, že za to tam budem mať nejaké výhody. Že keď budem dobrá, tak bude chodiť Ježiško."

Sdílejte článek
Štítky Slovensko kauza reportáž galerie skandál Galanta svědectví ústav TV Markíza prezident

Přečtěte si také