GALERIE: Smolař roku! Holka mu dala košem a potom ještě vyhrála v loterii. Dostane přes…

Když se má něco pokazit, tak pořádně!

O tom, že rozchod někdy opravdu zatraceně bolí, se přesvědčil jednadvacetiletý Dan White, když se s ním po dvouletém vztahu rozešla přítelkyně Courtney. Jako by nestačilo, že ho devatenáctiletá slečna odkopla naprosto chladně pomocí SMS zprávy, osud si pro něj připravil ještě mnohem bolestivější ránu. Jen chvíli poté, co se s ním jeho láska drsně rozešla, totiž vyhrála stovky milionů korun.

Její rodina totiž vyhrála v britské Národní loterii poté, co její maminka koupila rodině los na oslavu toho, že porazila svůj boj nad rakovinou. A kromě boje nad vážnou nemocí pak s rodinou vyhrála v přepočtu necelé 2 miliardy korun. Hodná dceruška si pak po rodinném dělením přijde na 383 milionů! A při takové částce už vás rozchod může opravdu mrzet.

Danovi tak nyní zbyly jen oči pro pláč a kromě kopaček a ztracených milionů musí v současnosti snášet i posměchy svého okolí, které si ho kvůli jeho obrovské smůle prý strašně dobírá. On však údajně i přesto není naštvaný a své ex přeje do budoucna jen to nejlepší. Budeme mu to věřit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také