Extrém

13. června 2017 16:59

redakce Prima Lajk

GALERIE: Šokující zvrat okolo páru, který si to rozdal přímo na palubě letadla! Souložící týpek měl ve skutečnosti doma...

Virální hit posledních dnů má nečekané vyústění.

Internetem v minulých dnech oběhly šokující záběry z letadla společnosti Ryanair při letu z Manchesteru na Ibizu. Ty zachycují evidentně opilou dvojici, která se ani neobtěžovala se svými sexuálními radovánkami spěchat na záchod a rozdala si to mezi ostatními cestujícími. Posádka letadla s tím pak nic neudělala.

Celý internet se domníval, že se jednalo zkrátka o divokou mileneckou dvojici, jež si chtěla malinko zpříjemnit let. Skutečnost je však zcela jiná, než si všichni mysleli. Ona rozdováděná dvojice se totiž ve skutečnosti vůbec neznala!

Oním neznámým je totiž jednatřicetiletý Shaun Edmondson, který je ve skutečnosti zasnoubený. Problém je, že ona divoká blondýna nebyla onou snoubenkou. Jeho partnerka, s níž prý žije už 6 let, je totiž těhotná a na svého přítele čekala doma v Manchester! On pak je na Ibizu kvůli rozlučce se svobodou. Už v letadle se však neudržel a vlítnul na to s první přiopilou ženou, kterou potkal. Jeho kamarádi přítomní v letadle totiž britskému deník The Sun potvrdili, že Shaun onu dívku předtím vůbec neznal.

Rozhodně se podle nich nejedná o jeho první podobný úlet. Fakt, že se opravdu jedná o nastávajícího ženáče pak potvrdili nejen přátelé, ale také jeho nevlastní otec. Nikdo z nich ale nemá zatím zprávy o tom, jak na tuto zdrcující nevěru reagovala jeho partnerka. My ale doufáme, že muž byl za své stupidní a neomluvitelné chování po zásluze potrestán.

Sdílejte článek

Přečtěte si také