Extrém

19. listopadu 2016 11:47

redakce Prima Lajk

GALERIE: Stačil nepatrný detail a přítel okamžitě odhalil nevěru z jediné fotky! Takhle svou holku načapal...

Chcete, aby vám vaše holka poslala sexy sefíčko a za pár minut se s ní rozejdete. Ne ale kvůli tomu, že by se vám nahá nelíbila, ale kvůli tomu, že sama odhalí nevěru.

Tohle se stalo nejmenovanému muži z USA a jeho přítelkyni Jackie. Která měla být na služební cestě v Atlantě. Vše začalo nevinně (víceméně), když chtěl muž po Jackie další fotku. Přítelkyně se mu totiž svěřila, že let měl zpoždění a ke zprávě přidala svou fotku v sukni a podprsence.

„Pokračuj,“ napsal muž a čekal, že dostane další rajcovní selfie ze zrcadla. To se také stalo. Dívka si sundala podprsenku a vyfotila se. Jenže jak se zabrala z trochu jiného úhlu, odhalila kufr na podlaze, který rozhodně nepatřil jí.

Celou konverzaci včetně fotky 18+ najdete v galerii:

„Počkej. Jsi sama?“ reagoval přítel. „Nikoho v Atlantě neznám,“ odpověděla Jackie. „Aha, ok, jaké je číslo tvého pokoje?“ nenechal se odbýt muž. Naštvaná Jackie, která v další zprávě naznačila, že jí přítel testuje poměrně často, když si postěžovala, že ji už zase podezřívá, řekla, že je v pokoji 1422. Přítel to zkusil a řekli mu, že na pokoji 1422 žádná Jackie není. Tak se zeptal, jestli tam je Tom, Jackiein šéf. Byl tam. Přítel se strašně naštval, poslal Jackie do háje a řekl jí, že jí budou její věci čekat v pytlích na odpadky před domem, až se vrátí...

Sdílejte článek
Štítky nevěra Selfie hotel

Přečtěte si také