Extrém

23. května 2017 13:53

redakce Prima Lajk

GALERIE: Šťastný pár se chtěl pochlubit zásnubami. Na obrázku ale zapomněli na tento detail, z kterého nyní šílí internet!

Poznáte, na co dvojice při focení tak trochu zapomněla?

Internet umí být někdy dost kruté místo. I zdánlivě nevinný status či fotka se zde může pro člověka díky neustálými internetovým vtipálkům změnit téměř až v noční můru. O tom by mohla vyprávět následující dvojice, která se chtěla na Facebooku pochlubit svými čerstvými zásnubami. Udělali si proto šťastnou momentku, u níž navíc žena píše o tom, jak je šťastná a že jí nezáleží na drahém zásnubním prstenu, ale na tom, co má její partner uvnitř. A evidentně ne jenom on.

Pár totiž zapomněl z fotky odstranit jeden detail, díky němuž jsou nyní všem pro smích. V levém rohu fotky je totiž jasně vidět otevřený těhotenský test. A všem lidem bylo ihned jasné, co ve skutečnosti stálo za jejich nečekanými zásnubami a proč nemohl partner hned sehnat lepší prsten. Dvojice si tak na internetu vysloužila dost posměšných reakcí a místo gratulací si musela přečíst dost vtípků. Tohle zkrátka čerství snoubenci nevychytali a jejich fotka se stala nechtěným internetovým hitem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také