Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

GALERIE: Tahle holka svými selfíčky všechny oblafla! Její neuvěřitelný příběh vás položí

Jak snadno se dá zmanipulovat okolí pomocí Instagramu?
Vydáno: 13.09.2017
Jak tahle dívka převezla své okolí?

Faleš a Instagram už k sobě jdou tak nějak automaticky. Amalia Ulman, jistá mladá umělkyně z Argentiny, teď však všechny parádně napálila právě díky tomu, jak snadno se dá realita skrz Instagram upravit.

Holka ho pořádně setřela.

GALERIE: Týpek chtěl po holce, aby mu poslala fotku svého zadečku. Ona ho setřela tím nejbrutálnějším způsobem

Vše začalo tím, že Amalie sdílela na svém Instagramu fotku s názvem Část 1. Následně začala dokumentovat svůj život holky z Los Angeles, která si nechává platit za sex a díky tomu žije v přepychu. Ve druhé části sdílela divoké fotky, na kterých ukázala plastiku ňader, požívání drog nebo kompletní propady šílenství a odvykačku. Ve třetí části pak sdílela fotky z její rehabilitace, jak cvičí jógu nebo pije zdravé džusy. A realita?

Všechno jen umělecký experiment. Všechno falešné, všechno vymyšlené roky dopředu. Amalia totálně obelhala své okolí a místo začínající modelky/umělkyně, která spadla na dno, je teď vlastně prvním člověkem na světě, který bude svoje umění založené na fotkách z Instagramu předvádět ve slavné londýnské galerii Tate Modern.

Reklama
Článek je zařazen v: Instagram, drogy, Sex, mladá dívka, umělecký experiment, faleš, Tate Modern
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama