Extrém

28. března 2017 16:39

redakce Prima Lajk

GALERIE: Tahle kráska nechtěla být hubená, a tak se projedla do extrémních rozměrů. Teď je z ní slavná plus size modelka! Líbí se vám?

Aliss Bonython (21) se proměnila k nepoznání. Z hubené dívky se vyjedla do současných rozměrů. Její baculatost jí nakonec přinesla úspěšnou kariéru, které by při velikosti 6 nedosáhla.

Aliss z Nottinghamu kdysi zoufale zápasila se svým tělem a stravou, aby měla dokonalou postavu. Kdysi tak měla velikost 6. Ovšem stálo jí to tolik úsilí a nebyl šťastná. Po letech sebepohrdání se rozhodla, že už toho má dost. Tak začala její osmnáctiměsíční transformace. Dokonce si založila instagramový účet, na které své vyjídání pravidelně zaznamenávala.

Nyní už má velikost 14. Každý den se tak snaží na sociálních sítích s lidmi sdílet důležitost sebelásky. Její snahou je dokázat lidem, že krásní můžete být v jakékoli velikosti. Zanedlouho si Aliss všimly modelingové agentury. Nyní si tak vydělává jako plus size modelka. Aliss se má nyní ráda, už se netrápí dietami a nevyčítá si nic, když zhřeší.

Podívejte se na fotografie z nynější i dřívějška:

Sdílejte článek

Přečtěte si také