Extrém

1. listopadu 2016 11:53

Tereza Javorová

GALERIE: Tahle modelka má tak obří PŘÍRODNÍ prsa, že jí není žádná podprsenka! Tak velké balony jste ještě nikdy neviděli...

Pánbůh jí toho nadělil opravdu hodně a ona se za to naštěstí vůbec nestydí. A svoje obří balóny ještě ráda ukazuje. Podívejte se na největší přírodní prsa, co jste kdy na modelce viděli!

Lindsey Pelas je hvězda Instagramu, playmate a vyhledávaná modelka rovnou ze dvou důvodů. Opravdu velkých důvodů. Od přírody má totiž obří prsa, která mají neuvěřitelnou velikost 3DDD! I přesto její prsanevypadají jako vytahaná ouška, ale jsou pořádně plné a pevné. Jediný problém, který s nimi modelka má, že na ně nemůže sehnat podprsenku. A tak jim raději nechává volnost!

A nejen jim. Málokdy toho má oblečeného víc než jen pár hadříků a svoje dokonalé a šťavnaté tělo ráda vystavuje na Instagramu. Lindsey je zkrátka důkaz, že vychrtlé tělo není vůbec pěkné a lepší jsou křivky plných tvarů

Jak se vám modelka líbí? Podívejte se do galerie a udělejte si sami pro sebe takový malý test. Budete schopni po zhlédnutí všech fotek říct, jakou má modelka barvu očí??


Přečtěte si také