Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

GALERIE: Tahle sexy kočka nepotřebuje ruce, dokáže totiž zvedat věci svou vaginou. Jak to dělá?

Vsadíme se, že tohle jen tak někdo nedokáže!
Vydáno: 14.07.2017
Žena zvedá věci svou vaginou

Od paží a nohou po břicho a hýždě může být zvedání závaží dobrý způsob, jak své tělo udržet vytvarované. Tahle fitness guru ale používá pro posilování mnohem méně obvyklou část těla. Intimní trenérka Kim Anamiová, která tráví čas střídavě na Bali a v Los Angeles, se naučila, jak používat pouze svaly ve své vagině ke zvednutí celé řady pozoruhodných předmětů – od loutny přes obrazy a kbelíky až po lahve. Každý objekt připevní k tzv. jadeitovému vajíčku – pomůcce pro posilování intimních partií – to vloží do vaginy a drží pomocí pánevních svalů. Tvrdí, že tato technika zpevňuje pánevní dno a znásobuje sexuální prožitek. Zvlášť prospěšná může být především pro čerstvé matky.

Kim, která sama sebe charakterizuje jako expertku na holistický sex a vztahy, vaginální vzpěračku a surfařku, začala trénovat toto „vaginální kung-fu“, jak jej sama nazvala, před dvaceti lety. Na Instagramu sdílí fotografie demonstrující její cvičení v praxi na nejrůznějších exotických místech po celém světě. Jejím cílem je povzbudit ženy, aby rozvíjely svaly pánevního dna, a zlepšily si tak vlastní zdraví. Zároveň prohlašuje, že se snaží zničit sexuální bariéry, otevřít rozhovory o sexu a rozvíjet odvahu sdílet věci, které si přejí lidé v hloubi duše říct a slyšet.

Jaký je život se dvěma vagínami?

GALERIE: Žena se dvěma vagínami prozradila všechno! Jak se sexy blogerce žije s tímto postižením?

Tak jsme blázni, nebo to vidíte taky?

12 fotek obyčejných pokrmů, které se znepokojivě podobají VAGINÁM! Tohle vážně nechcete!

Reklama
Článek je zařazen v: posilování, vagina, pánevní dno
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama