Extrém

21. června 2017 13:56

redakce Prima Lajk

GALERIE: Tahle sexy kráska dobývá internet! Nikdo nemůže uvěřit, kolik je jí ve skutečnosti let. Její věk opravdu neuhodnete!

Jejímu věku nemůže téměř nikdo uvěřit.

A máme tu další krásku, která díky svému profilu na Instagramu dobývá internet. Nová hvězdička sociálních sítí se jmenuje Lure Hsu a pochází z Tchaj-wanu. Nejde však o žádnou prvoplánovou modelku, ale designérku, jež zkrátka okouzlila svým půvabným zevnějškem. Ten by ovšem sám o sobě nestačil. Fanoušky si totiž žena získala ještě něčím jiným, a to svým věkem. Nikdo totiž nemůže uvěřit, kolik této krásce ve skutečnosti je.

Pokud si totiž stejně jako my myslíte, že Lure oslavila maximálně loni své dvacáté narozeniny, jste na velkém omylu. Ženě je už totiž ve skutečnosti 41 let! Téměř nikdo na internetu tomu však nemůže uvěřit, a mnozí ji dokonce označují za bohyni, která nestárne.

A jaký je její recept k tak mladistvému vzhledu? Prý zkrátka pije jen hodně vody, vyhýbá se sladkým limonádám a jí hodně zeleniny. Díky svému vzhledu a věku se pak stává čím dál větší instagramovou hvězdou, jež má na sociálních sítích stovky tisíc fanoušků, a všímají si jí také známé značky. No řekněte, vy byste jí snad tento věk hádali?

Sdílejte článek

Přečtěte si také