Extrém

6. července 2017 17:38

redakce Prima Lajk

GALERIE: Tahle žena přišla po zpackané plastické operaci o bradavky. Pohled na její zohyzděná prsa je jen pro silné povahy!

Přišla kvůli pevnějším a větším prsou, odešla bez bradavek.

Čtyřiadvacetiletá Kirsty Adamová se po radikálním úbytku na váze rozhodla absolvovat plastickou operaci prsou. Ta se bohužel nepovedla. Rozrušená Pacientka se svěřila, že kvůli nevydařenému zákroku její rumunské lékařky přišla o obě bradavky. Nyní ji čeká další operace, která by měla ošklivé následky té předchozí alespoň částečně napravit.

Kirsten se pro operaci rozhodla poté, co hodně zhubla a její prsa jí výrazně poklesla. Pomocí implantátů tak chtěla své poprsí zpevnit a zároveň zvětšit o jednu velikost. Odmítla riskovat operaci v zahraničí, a tak dala přednost britským plastickým chirurgům, kterým za zákrok zaplatila téměř 180 000 korun. Po operaci však nastaly komplikace, do rány se jí dostala infekce, a přestože jí bylo hodně zle, podle její ošetřující rumunské doktorky bylo vše v pořádku. Vyžádala si proto cizího doktora, který jí okamžitě nasadil antibiotika. Už však bylo pozdě. Její bradavky jí odumřely a obě nakonec přišla. Přestože Kirsten později absolvovala revizní operaci, nic podle ní není na správném místě, prsa jsou těžká a bradavky nemá. „Vypadá to, jako by mě někdo rozřezal tupým a rezavým nožem,“ dodala.

Sdílejte článek

Přečtěte si také