Extrém

23. března 2017 14:05

redakce Prima Lajk

GALERIE: Tahle žhavá roštěnka se procházela po ulici nahá a nikdo to nepoznal! Jak je to možné?

Julie Nolan se rozhodla provést takový experiment a to sice, že na sebe nechala kreslit od známého body paint umělce jménem Pashur House.

Někdo to se štětcem opravdu umí a příkladem toho je i tento chlapík. Ten během několika desítek minut na Juliině tělu vytvořil bíle tričko a modré džíny. Jediný opravdový kousek oblečení, který na sobě dívka měla, byly tělové kalhotky, které se však pod vrstvou barvy ztratily.Někdo to se štětcem opravdu umí a příkladem toho je i tento chlapík. Ten během několika desítek minut na Juliině tělu vytvořil bíle tričko a modré džíny. Jediný opravdový kousek oblečení, který na sobě dívka měla, byly tělové kalhotky, které se však pod vrstvou barvy ztratily.

Julie Nolan se pro tento kuriózní experiment prý rozhodla zcela poprvé. Říká, že nikdy neměla problémy s postavou, ale na střední škole se při jednom vystoupení údajně také dočkala holčičí škodolibosti. Prý o ní pak zmiňované dívky prohlašovaly, že má celulitidu. Nic příjemného, ale Julie si z toho rozhodně hlavu nedělá. Ostatně podívejte se na následující fotogalerii a posuďte sami, jak dobře odvedl umělec svou práci. Poznali byste, že to je jen barva?

Sdílejte článek

Přečtěte si také