Extrém

11. dubna 2017 13:02

redakce Prima Lajk

GALERIE: Tento muž měl neuvěřitelné štěstí! Nabíjel svůj iPhone přes noc a elektrický proud ho málem zabil! Jak je to možné?

Po přečtení tohoto děsivého příběhu už si asi rozmyslíte, kdy budete nabíjet svůj telefon.

Muž jménem Wiley zažil neuvěřitelnou noc, na kterou asi do smrti nezapomene. Chtěl ušetřit nějaké peníze, a tak si na svůj iphone koupil novou nabíječku, která patřila k těm levnějším prototypům. Jako každou noc svůj telefon zapojil do nabíječky, položil na postel a šel spát. Za nedlouho ho ale vzbudila příšerná bolest. Na krku měl totiž řetízek, který nějakým způsobem zafungoval jako vodič elektrického proudu a začal se mu vpalovat do krku. Maso na jeho krku se začalo škvařit a neuvěřitelná síla 110 voltů ho přiměla vyskočit z postele.

„Jednalo se o nejhorší budík v mém životě,“ prohlásil vyděšený muž. Jeho popáleniny dosáhly druhého a třetího stupně a lékař mu sdělil, že je štěstí, že je vůbec naživu. Smrtelný proud pro člověka totiž nastává už při 100 voltech.

Americká asociace pak vydala prohlášení, že na následky těchto výrobků je prý v USA ročně způsobeno 4700 bytových požárů. Na následky toho je pak zraněno cca 280 lidí a až 50 z nich umírá. Wiley dodal, že by ho ani ve snu nenapadlo, jak fatální následky může mít koupě levného kabelu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také