Extrém

28. listopadu 2016 12:25

redakce Prima Lajk

GALERIE: Tlusťoška vážila 133 kilo a táta se za ni styděl! Zhubla a teď je z ní kočka se sexy křivkami…

Maddy Ghorob už nemohla ani chodit, do školy chodila pozdě a sama sebe přirovnávala k malému slonovi. Když jí táta řekl, že se s ní stydí jít na veřejnost, Maddy se rozhodla, že se něco musí změnit.

Začala na sobě makat a shodila tolik, že byste nepoznali, že kdy byla opravdu tlustá. Maddy celé dětství žila z nezdravých kalorických jídel, což vyústilo nejen v obezitu, ale také v různé zdravotní problémy, které nadváha přináší. Jako dítě ráda jedla hovězí jazyk, který je v Íránu, odkud Maddyina rodina pochází, považován za lahůdku. Bohužel hodně tučnou, Maddy snědla dva až tři denně!

Rodiče se její problémy snažili řešit tím, že ji upláceli jídlem. Když šla běhat, dostala potom jídlo z fastfoodu. Pochopitelně to nefungovalo a Maddy pořád kynula. Před tím, než šla do restaurace, tak si googlila fotky, aby zjistila, jestli se vejde do židlí u stolu.

Zlomový moment přišel, když jí otec řekl, že se za ni na veřejnosti stydí. Tehdy si Maddy uvědomila, že se musí změnit. „Jednou mi táta řekl: Stydím se s tebou jít ven. Ne proto, že bys byla tlustá, ale protože tvoje váha lidem ukazuje, že se o sebe vůbec nestaráš a že si nevážíš svého těla a života,“ vzpomíná Maddy. Následně si nechala zmenšit žaludek a začala strastiplnou cestu za lepším tělem. To se jí povedlo. V galerii najdete její fotky před a po.

Sdílejte článek
Štítky jídlo kočka Írán galerie nadváha

Přečtěte si také