Extrém

25. května 2016 17:19

Tereza Javorová

GALERIE: Tlusťoška zhubla neuvěřitelných 88 kilo a je z ní sexbomba! Takhle dnes vypadá...

Za pouhých 20 měsíců se jí podařilo něco neskutečného. Žena zhubla 88 kilogramů.

Obrovský váhový úbytek se však neobešel bez nepříjemných důsledků. Pětadvacetileté Simone Anderson z Nového Zélandu zbyla na těle povislá kůže, které se nedalo zbavit jinak než chirurgickou cestou.

Změnit svůj život se tehdejší kyprá boubelka rozhodla v roce 2014. Celý svůj proces dokumentovala, takže její fanoušci měli šanci sledovat, jaké dělá pokroky. Sama Simone přiznala, že jí to pomáhalo posouvat se kupředu a vytrvat v úsilí (a co si budeme nalhávat, leckdy i v utrpení).

I když dostávala mnoho podpory a lidé jí fandili, objevily se i zlé jazyky, které ji v komentářích urážely, obviňovaly ji z toho, že je podvodnice, fotky jsou zfalšované nebo že se jedná o dvě rozdílné osoby. "Byla jsme překvapená, jak moc mě negativní komentáře zasáhly." Simone si však prošla opravdu těžkými časy. Podstoupila operaci žaludku, který jí zmenšili o 15 %, musela radikálně změnit celý svůj životní styl i jídelníček, začít cvičit a chystala se na ostranění přebytečné kůže. Těsně předtím tak všem hejtrům vytřela zrak. Zveřejnila fotku, kde odhalila svoji povislou kůži a umčela tedy všechny, kteří jí dosud nevěřili.

Dnes vypadá Simone lépe než kdy předtím. Stále cvičí a stará se o sebe a postuje svoje fotky na Instagram. Stala se z neskutečná kráska, která motivuje ostatní, že nikdy není pozdě na změnu, i když vážíte přes sto padesát kilo.

Sdílejte článek

Přečtěte si také